EXPLAINER VIDEA A ZNĚLKY

BUĎTE JINÍ, BUĎTE ORIGINÁLNÍ!


Již nemusíte platit za reklamní video desítky tisíc korun
S Make web videem to zvládne opravdu každý během několika málo minut.

PROFESIONALITA

Ukažte klientům své profesionální realitní služby v profesionálně zpracovaném videu.

KVALITA

Vyrobte si za méně jak 30 min Explainer/reklamní video v té nejvyšší HD kvalitě.

BRAND

Lidi video táhne! Postavte na tom svojí značku a vložte do reklamního videa své logo.

ORIGINALITA

Klienty nejlépe oslovíte videem. Neplaťte stále za statické reklamy, ale buďte originální.

Využijte fenoménu posledních let-videa. Videa máte kamkoli se podíváte, cokoli zapnete. V televizi, na sociálních sítích, samozřejmě na YT, na video bannerech a bilboardech. Předmětem tohoto příspěvku a této stránky nejsou video prohlídky nemovitostí, ale reklamní videa, díky kterým si můžete postavit svojí značku, svůj Brand. Každý z nás je ovlivněn takovouto video reklamou více než si sami připouštíme.Proto využijte tohoto velkého potenciálu a předložte svým klientům svá vlastní reklamní videa, za která již nemusíte platit desítky tisíc korun. Videa fungují podstatně efektivněji a než platit reklamu za statické texty, které většina lidí stejně ani nečte, tak můžete oslovit nové záklazníky díky novým marketingovým nástrojům, jako jsou Explainer videa.

Explainer videa jsou tzv, vyprávějící videa, kde můžete v klientech vyvolat potřebu Vašich služeb. Můžete vtipnou formou vysvětlit proč by měli využít Vašich služeb. Videa lze podbarvit zajímavou hudbou, kterou udrží v potenciálních zájemcích pozornost. K tomu, abyste mohli takováto videa dále šířit, potřebujete placené licence, proto Vám nepostačuje hraní si s animačním programem typu Powtoon, ale potřebujete opravdu profesionální video šoty, kterými nejen že oslovíte zákazníky, ale zároveň je budete moci používat ke komerčním účelům.
Proto Vám přinášíme program Make web video, v kterém si poradí každý z vás a navíc je kompletně v češtině.
Pokud používáte ke své práci video prohlídky, tak si v tomto programu můžete vygenerovat i svojí vlastní znělku.

FontAwesome_f108(5)_48

PERFEKTNÍ BRAND

Která z firem používá video reklamy? Pokud se nejedná o velkou společnost, která si zaplatí milionové částky v televizi, tak je tato část marketingového pole v České republice zcela nevyužitá. Proto nečekejte a začněte stavět Brand dříve, než začnou ostatní. Reklama ve formě Explainer videa je ve světe již několik let zcela běžnou praxí a hlavně tou nejlevnější a nejefektivnější.

FontAwesome_f087(6)_48

EFEKTIVITA REKLAMY

Výhodou video reklamy je jak její samotná atraktivita, poněvadž jen na sociálních sítích video prohlédne až o 70% více lidí, než statické textové příspěvky, ale i pokud si takovýto klient video neprohlédne až do konce, přinese Vám výhodu ve formě podvědomého zhlédnutí Vašeho loga, Vašeho Brandu. Tyto reklamy Vám nemusí nosit užitek hned, ale bezpochyby Vám pomohou v dlouhodobém budování značky.

FontAwesome_f0ca(4)_48

DALŠÍ MOŽNOSTI

Využijte u nás zcela nevyužitého potenciálu jedné z nejnavštěvovanějších sociálních sítích a to Youtube. Každý z Vás jistě již přeskočil nějakou tu reklamu, která na Vás vyskočila při sledování videa na tomto kanálu. Ale i 10-15 sekund, které musíte toto video vnímat, až již se Vám líbí či nikoli, je dostatek času, abyste mezi uživatele dostali to, co potřebujete. Tato forma reklamy má mnoho dalších výhod, které si již ponecháme jako vlastní know-how.

MÁTE ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE?

Nenašli jste zde přesně co potřebujete? Nevadí. Napište nám a zkusíme pro Vás najít přesně to co potřebujete. Vždy se najde nějaké optimální řešení.