WEBOVÉ STRÁNKY MAKLÉŘE

PROČ SI UDĚLAT OSOBNÍ WEB?


Ukažte klientům svojí online vizitku.
Klient se na stránkách musí umět orientovat a hlavně ho musí najít

VAŠE VIZITKA

Poskytujete ve své lokalitě ty nekvalitnější realitní služby? Klient by o nich měl také vědět.

OSOBNÍ BRAND

Každý obchodník by si měl budovat svojí značku. A jak lépe, než s vlastním webem.

REFERENCE

Budovat důvěru s novými klienty je vždy jednodušší, když se obchodník může pochlubit s těmi spokojenými.

ONLINE MOŽNOSTI

Nikdy nemůžete vědět, kde si Vás klient najde. Neokrádejte se o tyto možnosti.

Hlavní funkcí webových stránek je samotná prezentace makléře. Kvalitně zpracované stránky jsou pro pro každého makléře vizitkou a mohou být nástrojem, na jehož základě se klient rozhodne pro využití jeho služeb. Řekněte svým potenciálním zákazníkům co umíte a kdo jste a proč by si měli vybrat právě Vás. Žijeme v online době a mnoho klientů se rozhoduje právě díky internetu. Pokud Vás zde klient nenajde, nemůže se pak pro Vás rozhodnout a tím se okrádáte o obchody, které jste tímto mohli nově získat.

Ukažte klientům své možnosti, své spokojené zákazníky. Představte jim realitní služby, které nabízíte. Rozšiřte možnosti, které Vám online svět nabízí. Buďte u klienta v době, kdy se právě rozhoduje o prodeji své nemovitosti.
Zvyšte si návštěvnost svých stránek a nastavte si kampaně na sociálních sítích a nebo Google. Tím si několikanásobně zvýšíte pravděpodobnost nových obchodů. Nechte stránky pracovat za Vás.
FontAwesome_f15c(1)_48

SLUŽBY MAKLÉŘE

Nespornou výhodou osobních webových stránek je, že máte možnost nejen představit své služby, ale zároveň můžete ukázat své realitní služby v praxi. Dnes již nepostačuje pouze mluvit o tom, že to nabízíte, ale je zapotřebí i ukázat, že to umíte.

FontAwesome_f10e(2)_48

REFERENCE KLIENTŮ A NEMOVITOSTÍ

Jak se všeobecně říká "Největší reklamou je spokojený klient." Začněte si říkat o reference klientů a ukažte veřejnosti, co jste již v realitách dokázali a co jste prodali.

FontAwesome_f0c0(0)_48

SBĚR NOVÝCH KONTAKTŮ

Současný internet marketing funguje na základě Reciprocity. Dejte klientovi-návštěvníkovi své stránky něco zdarma a on si na Vás vzpomene, když bude potřebovat Vaše služby. Ano, tento proces je v reálu trochu složitější a zdlouhavější, ale i tímto směrem se můžete vydat. Napište si e-book, natočte videa s návody "Jak nejlépe prodat.....a nebo ještě lépe 10 tipů a rad....", případně vymyslet něco jiného, originálního

MÁTE ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE?

Nenašli jste zde přesně co potřebujete? Nevadí. Napište nám a zkusíme pro Vás najít přesně to co potřebujete. Vždy se najde nějaké optimální řešení.