VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

BUĎTE CHYTŘÍ, ZAČNĚTE HNED!


Nemovitost si získá větší důvěru a punc jedinečnosti.
S virtuální prohlídkou budete originální a hlavně se stanete skutečnými profesionály.

Vyfoťte a my vám zpracujeme virtuální prohlídku nemovitosti.

Snižte si své náklady a nabídněte klientovi moderní služby, aniž byste museli rozhazovat!


Virtuální prohlídky jsou prostorová zobrazení skutečného prostoru a to jak interiéru tak i exteriéru nemovitosti. Vytváří se z panoramatických fotografií a za pomoci speciálního softwaru se následně upraví do 3D podoby virtuální prohlídky. V zahraničí se virtuální prohlídky používají již několik let jako nenahraditelný marketingový nástroj, který inovativním stylem přináší svým uživatelům mnoho výhod.
Nejsme žádná skupina nadšenců, která by zde chtěla využít rozmachu této jedinečné služby, ale jsme tým, jehož hlavní náplní je realitní činnost podporovaný zkušenými marketingovými specialisty s jejichž pomocí virtuální prohlídky stále zdokonalujeme a to i na základě zpětných vazeb od klientů a samotných makléřů. V současné době si dovolíme i říci, že vytváříme nejprestižnější virtuální prohlídky nemovitostí na trhu.
Po celém světě jsou virtuální prohlídky stále častější. A i když u nás to teprve začíná, tak si buďte jistí, že s takovouto prezentací nemovitosti si Vás klienti zcela jistě zapamatují!

Víme, co makléři potřebují, aby tuto službu mohli co nejefektivněji využít a mohli se prezentovat jako skuteční profesionálové.

Klademe důraz na kvalitu, proto virtuální prohlídky zpracováváme ve formátu HTML 5 abychom předešli nekompatibilitě s některými mobilními zařízeními.
Všechny naše virtuální prohlídky mají gyroskopickou podporu, takže uživatelé mobilních zařízení tuto funkci jistě ocení při jednoduchém natáčení polohy mobilního zařízení. Samozřejmostí našich virtuálních prohlídek je možnost zažít skutečnou virtuální realitu za pomoci virtuálních brýlí.
Zároveň můžeme zážitek z virtuální prohlídky umocnit tzv. Live panorama, kdy jsme schopni jeden pohled zaznamenat v rozdílných časových úsecích (den/podvečer/noc).


PROFESIONALITA

Nemovitost získá za pomoci virtuální prohlídky větší důvěru a odpadnou zbytečné prohlídky.

ORIGINALITA

Nemovitost získá punc jedinečnosti a zájemci budou mít pocit, že nemovitost již znají.

KOMPATIBILITA

Prohlídky si můžete prohlížet na všech zařízeních a prohlížečích včetně gyroskopického otáčení.

EFEKTIVITA

Eliminujete spousty zbytečných prohlídek a začnete chodit na prohlídky jen se skutečnými zájemci.
Pomocí virtuálních brýlí přenesete své klienty dovnitř nemovitosti, jako by tam skutečně byli. Jde o nejrealističtější způsob prezentace nemovitosti.


Vyberte si a zavolejte!

Vyfoťte si nemovitost a my vám virtuální prohlídku vyrobíme na dálku.

Možno celá ČR.

1+kk, 1+1

1100


Výroba Virtuální prohlídky s vlastním dodání sférických fotografií.

    3DVista

2+kk, 2+1

1400


Výroba Virtuální prohlídky s vlastním dodání sférických fotografií.

    3DVista

3+kk, 3+1

1700


Výroba Virtuální prohlídky s vlastním dodání sférických fotografií.

    3DVista

4+kk, 4+1

2000


Výroba Virtuální prohlídky s vlastním dodání sférických fotografií.

    3DVista

Nebo chcete virtuální prohlídku pomocí 3D scanu?

Napište nám a my vám zašleme kontakt na výrobce virtuálních prohlídek platformy Matterport.
Ukázka virtuální prohlídky Matterport
FontAwesome_f10a(7)_48

KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI ZAŘÍZENÍMI

Používáme programy, které generují virtuální prohlídky v HTML 5 Tento formát je zcela bez problému podporovaný všemi dostupnými prohlížeči. Nebudete mít problém nejen na pc, ale ani na všech mobilních zařízeních. Samozřejmostí je plná responzivita prohlídek s možností celoobrazovkového zobrazení a VR zobrazení.

FontAwesome_f087(6)_48

KLIENTY PŘÍMO OSLNÍTE

Virtuální prohlídkou oslníte nejen majitele, ale zároveň i případné zájemce o nemovitost. Možnost prozkoumat každou místnost, každý detail je opravdu k nezaplacení, poněvadž se Vám ozvou zejména jen vážní zájemci.

FontAwesome_f108(5)_48

JEDNODUCHÉ VLOŽENÍ NA WEB

Od nás získáte jednoduchý HTML kód, tzv. iframe, kde si můžete nastavit primární velikost zobrazení prohlídky a zcela jednoduše ho můžete vložit na jakoukoli webovou stránku, kterou spravujete. A pokud máte dostatečnou velikost hostingu, nahrajeme Vám prohlídku na Váš web a tím si získáte nejen doživotní přístup k prohlídce,ale zároveň si vytvoříte originální doménu ve tvaru www.vasekancelar.cz/vaseprohlidka

FontAwesome_f03e(8)_48

ZOBRAZENÍ DETAILŮ A POPIS

Každý makléř to zná. Máte nemovitost, ve které chcete vyzdvihnout určité detaily, které ve video prohlídce, fotografiích a nebo v popisu složitě zobrazujete. Ve virtuální prohlídce postačuje takový detail pouze označit ikonou a nebo zvýraznit a klientovi se zobrazí popup s detailním popisem a nebo samostatným videem s informacemi, které chcete klientovi ukázat.

FontAwesome_f126(3)_48

ODKAZY A VAŠE LOGO JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ

Do každé virtuální prohlídky vložíme Vaše kontakty s logem realitní kanceláře přímo s aktivním odkazem na Vaše webové stránky. Celou prezentaci Vám zpracujeme do barev, které si sami vyberete, např do barvy Vaší realitní kanceláře a to včetně ikon.
Pořiďte si své snímky a my Vám do druhého dne vyrobíme virtuální prohlídku

Buďte flexibilní!

Vyrobení fotografie 360 je jednodušší než fotografování běžným fotoaparátem!
samsung
tehta
nikon
lg

MÁTE ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE?

Nenašli jste zde přesně co potřebujete? Nevadí. Napište nám a zkusíme pro Vás najít přesně to co potřebujete. Vždy se najde nějaké optimální řešení.