Znáte kameramana? Napište nám!

Seznam kameramanů video prohlídek

Pavel Hrádek

Celá ČR

+420 777 077 735


Fotografie a videoprohlídky nemovitostí. Kompletní balíček fotografií + finální sestříhaná videoprohlídka ten samý den, ve který se fotografovalo/natáčelo.

Ceník fotografování:

Cena dohodou

Jakub Kozák

Praha a Střední Čechy

+420 728 776 776


Natáčení videoprohlídek a fotografování není jen práce, ale i zábava. Ať už se jedná o luxusní vily nebo panelákový byt, baví mě možnost zachycení zcela nepohyblivé věci a dát jí život díky záběrům a hudbě. Baví mě učení se novým věcem, experimentování se záběry, technikou, hudbou. Pokud vás práce baví, hledáte stále způsoby, jak ji dělat ještě lépe a jak být ve svém oboru nejlepší.

Ceník:video prohlídek

Basic: 2900 Kč
Standard: 4900 Kč
Premium: 7900 Kč

Bc. Ondřej Picek-FVDRONEM.CZ

Celá ČR

+420 737 912 907


Prezentace nemovitosti formou videa v sobě, na rozdíl od psaného textu nebo fotografie, ukrývá jednu přidanou hodnotu. Prostřednictvím hudby, animací a stylem střihu dokáže zahrát na emocionální notu diváka - potenciálního zákazníka. Podstatnou informaci dokáže vyjádřit srozumitelně a jednoznačně, a to za relativně krátkou dobu. Pro komplexnost služby nabízíme našim klientům v rámci prezentace nemovitostí kromě tvorby klasických videoprohlídek také letecké záběry z dronu, fotografie interiérů a tvorbu 3D vizualizací interiérů a exteriéru nemovitostí.

Ceník video prohlídek:

Klasická videoprohlídka : 2.500,- Kč
Letecká videoprohlídka: 3.500,- Kč
Komplexní videoprohlídka (klasická + dron): 4.500,- Kč