OD MYŠLENKY K REALIZACI

K nápadu vytvořit tyto stránky nás přivedlo velké množství projektů, koučů a reklam, které na nás poslední dobou číhají na každém kroku. Ze všech stran na makléře skáčou reklamy, jak se stát lepším obchodníkem a makléřem. Každý makléř by si měl udělat webové stránky, sbírat na webech kontakty klientů, kteří na tyto stránky přijdou apod. Ale kde tyto návštěvníky vzít, když jen v ČR je více něž miliarda česky psaných stránek. Jak docílit toho, aby klienti navštívili právě mé stránky? Jak si mám udělat virtuální prohlídku, když nechci pořizovat drahá zařízení a programy v hodnotě desítek tisíc korun? A kam vůbec tuto virtuální prohlídku dát, když realitní servery toto neumožňují? Kde si mám udělat web nemovitosti, když těch možností je tolik, že se v nich již ani nevyznám? Rád bych začal dělat půdorysy, ale jsem bohužel počítačový analfabet a sotva zapnu svůj notebook? Nic z výše uvedeného není pro nikoho žádnou ostudou, poněvadž každý jedinec je silný v něčem jiném. A dělat z realitního makléře IT specialistu, to přeci nikdo nechce? Pokud ano, měl by se zamyslet nad tím, kolik času stráví nad jednotlivými úkony, když právě v ten stejný okamžik, kdy se věnuje stavě webových stránek, může přicházet o nové obchodní příležitosti. Na všechny tyto otázky jsme se pokusili na těchto stránkách pro vás najít řešení.


Jiří Šimek

Realitní makléř a marketingový specialista


V realitách se pohybuji již od roku 2007 a tvorba webových stránek je pro mě koníčkem již více jak 20 let. Několik posledních let se marketingu věnuji podstatně aktivněji a své zkušenosti nyní využívám právě v realitách.

Jsem věčný skeptik a realista. Proto se držím známého přísloví Kdo neumí ten učí! A že se v posledních letech s kouči roztrhl pytel. Já neučím, dělám. Za poslední rok jsem uskutečnil přes padesát prodejů nemovitostí, do svého portfolia jsem získal pět developerských projektů, ke kterým jsem vyrobil vlastní webové stránky a zajišťuji k nim velice úspěšně kampaně. Od jara, kdy jsme začali nabízet virtuální prohlídky, jsem jich vyrobil již více jak čtyřicet. Po internetu naleznete přes osmdesát webových stránek, které prošly mou klávesnicí. Chcete poslouchat teoretiky a nebo si nechat poradit lidmi, kteří skutečně ví, jak na to!

Realitní marketing je jedna velká alchymie. Nabízíme služby, které klient potřebuje párkrát za život. Proto o makléři musí vědět v ten správný okamžik.

FontAwesome_f087(6)_48

ZÁRUKA KVALITY

Možná by šlo zde garantovat, že každý produkt, každou službu pro Vás připravíme do druhého dne. Ale jsme perfekcionalisté a každý detail musí být sladěn a musí hlavně fungovat.

Jako realitní makléř jsem poslední rok dostal na email desítky nabídek tvorby webových stránek nemovitostí, stejně tak virtuálních prohlídek apod. Po jejich shlédnutí jsem se zhrozil nad kvalitou nabízených služeb a právě i toto bylo spouštěčem tohoto projektu. Používáme nejen profesionální programy, ale zároveň i např. placené programy a šablony na tvoření stránek a nebo plnohodnotné licence pro agentury.

FontAwesome_f126(3)_48

TOP CENA

Zkuste se poohlédnout po konkurenčních nabídkách a přesvědčte se! Naše nízká cena a vysoká kvalita je zlomkem ceny, za co ostatní tyto služby nabízí.

Mohli bychom do svého portfolia i zařadit levnější varianty, ale nechceme. Chceme nabízet opravdu kvalitní služby, stejně tak, jako realitní makléř by měl kromě popisu nemovitosti a průměrných fotografií umět nabídnout služby hodné 21.století. Naše ceny jsou v konečném výsledku i nižší, než by si realitní makléř byl schopen vytvořit sám, pokud by vše vyráběl v jednotkách kusů.

NEBOJTE SE NÁS ZEPTAT

Nenašli jste zde přesně co potřebujete? Nevadí. Napište nám a zkusíme pro Vás najít přesně to co potřebujete. Vždy se najde nějaké optimální řešení.