Víte o někom, kdo poskytuje Home Staging? Napište nám!

Seznam poskytovatelů Home stagingu

Daniela Kuźmová

Praha

+420 602 658 673


Homestaging je jedním z klíčových marketingových nástrojů při prodeji nemovitosti. Pomocí homestagingu připravím nemovitost k prodeji tak, aby kupující kupoval nemovitost v té nejlepší kondici. Kupující uvidí jaký má nemovitost potenciál a vytvoříme tu správnou emoci, kdy se kupující bude cítit jako doma. Díky profesionálnímu homestagingu se Vaše prezentace bude vyjímat mezi ostatními. Vím, o čem mluvím. Sama nemovitosti prodávám a pro kolegy realiťáky, kteří mají zájem být lepší, nabízím i své homestagingové služby. Homestaging jsem studovala v USA a mám mezinárodní certifikaci CSP - Certified Staging Professional.

Mgr. Jana Ondrejková

Praha a Střední Čechy

+420 602 343 558


„Naším cílem je pomoci majitelům, aby nabídli zájemcům dokonalou prezentaci svého domova.“ Srdcem našeho pracovního týmu je Jana Ondrejková a Richard Bohó. „Setkali jsme se v roce 2006. V té době jsme již oba měli zkušenosti z realitního trhu a renovací. Za uplynulých 7 let jsme pomohli koupit, zrekonstruovat a prodat mnoho nemovitostí. Pro obor staging jsme se rozhodli při cestách po Francii, kde jsme se setkali s úchvatně upravenými nemovitostmi ve výlohách realitních kanceláří. Home staging se i díky nám stává dostupný pro každého majitele nemovitosti

Pavlína Glacnerová

Praha

+420 773 553 334


„„Dělám z domů a bytů produkty, které se musí ukázat v tom nejlepším světle, aby bylo možné je buď výhodně prodávat nebo klidně i jen ukazovat návštěvám. Jejich majitel by měl být vždy hrdý na to, v jak ukázkovém prostředí si žije.“ Ukázkový domov se zabývá jak přípravou nemovitostí k prodeji a pronájmu, tak dalšími činnostmi, které s Home Stagingem souvisí, jako například: organizování a uspořádání, úpravy interiérů, tzv. re-design, poradenství týkající se barev, profesionální fotografování, virtuální 3D prohlídky a mnoho dalších služeb šitých na míru každému klientovi zvlášť, dle potřeb jeho domova.

Mirka Došlá

Celá ČR

+420 777 089 923


"Najdete u nás možnost využít cely balíček služeb přípravy nemovitosti k prodeji. Umíme zajistit odvoz starého nábytku, rekonstrukci bytu či domu, vymalováni, úklid, zapůjčení nábytku a finální Home Staging. Našim hlavním oborem je půjčovna designoveho nábytku. "

Marcela Šmídová

Plzeň, Rokycany, Západočeský a Středočeský kraj

+420 739 069 812


„Jsem interiérová designérka a jednou z mých služeb je home staging - profesionální příprava nemovitosti před prodejem. Svým klientům nabízím: - celkovou analýzu stavu nemovitosti (včetně zpracování cenové nabídky a sjednání nutných oprav), - poradenství, jak nejlépe nemovitost připravit na prohlídku a k samotnému prodeji, - samotnou úpravu pomocí dekorování a jemných úprav interiéru zdůrazňujících jeho přednosti, - profesionální nafocení interiéru a exteriéru, -3D vizualizace nevybavených prostor s možným zařízením, - interiérový design
Ceny dd 2000Kč, dle poptávané služby.