REKLAMNÍ PODKLADY

VYUŽIJTE OSOBNÍHO KONTAKTU S KLIENTEM


Z Vaši vizitky se klienti nic nedozví, zkuste se odlišit od konkurence.
Klienti si zapamatují jen 10% toho, co jim řeknete. Tak proč jim to nenechat na očích?

Využijte osobního kontaktu se zájemci nemovitostí, nikdy nevíte, jaká tajemství s sebou nosí. Vždy pamatujte na frázi "Sejde z očí sejde z mysli" S kompletními materiály, které necháte klientovi v ruce zvyšujete pravděpodobnost, že se Vám opět ozve. Nikdy nevíte, jestli klient nebude financovat prodejem své nemovitosti. Ne vždy Vám klienti na prohlídce řeknou pravdu a kolikrát ani sami neví, jak budou financovat.
Díky reklamním materiálům si budujete svojí značku a důvěru. Máte možnost své klienty navést tam, kam sami potřebujete. A navíc máte jedinečnou příležitost nevtíravou formou představit své realitní služby.
Jistě se Vám několikrát stalo, že si majitelé pozvali na jednání několik realitních makléřů. Klientům můžete hodiny vysvětlovat, co jim nabízíte, jaké máte možnosti, jaká jsou pravidla obchodu a nebo jaké mají povinnosti jako prodávající.

Je asi zbytečné zde vyprávět, kolikrát se stalo, že mě klient přesvědčoval o opaku, že PENB nepotřebuje, poněvadž mu to řekl jiný realitní makléř. Ale pokud jsem jako profesionál připraven a tato fakta mu dokážu odprezentovat v podobě tištěné, precizně zpracované prezentace s výtažky důležitých zákonů, nelze na to více argumentovat. Kromě důležitých zákonných informací je samozřejmostí tištěná a graficky zpracovaná prezentace mých realitních služeb s odkazy na ukázky, reference apod.
V řadě pozvaných makléřů se tímto každý odliší a zanechá za sebou nesmazatelnou stopu oproti těm několika vizitkám, které klientovi leží na stole.


MÁTE ZÁJEM O DALŠÍ INFORMACE?

Nenašli jste zde přesně co potřebujete? Nevadí. Napište nám a zkusíme pro Vás najít přesně to co potřebujete. Vždy se najde nějaké optimální řešení.